Toptan yaz battaniyesi tek kişilik ve çift kişilik havuzlu pike

Tek kişilik ve çift kişilik havuzlu pike toptan ürünümüz yaz battaniyesi olarak kullanılabilir. Hafif üzerimize örtünülenebilecek yaz aylarında sabaha karşı üşümeleri engelleyecek 100 yüz pamuktan üretilmiştir. Bu ürünümüzü ister toptan kumaş olarak isterseniz çoban dikişi ile tek kişilik ve çift kişilik pike olarak verebilmekteyiz. Toptan havuzlu pike kumaşı olarak ; 330 gr/m2 100 yüz pamuklu 240 cm enindedir. Pike takımı olarak tek kişilik veya çift kişilik havuzlu pike yaz battaniyesi…

240 cm eninde natural ham keten

keten ürünümüz %100 pamuk ilpiğinden imal edilmiştir. eni 240 cm dir. m2 ağırlığı 205-210 gr aralığındadır m3 ağırlığı 450-500 mr/m3 dür. keten dokumamız kendi imalatımızdır. keten ürünümüzün kullanım amaçı perde ve masa örtüsü olarak kullanılmaktadır. satışlarımız toptandır.rolik olarak veya çift kat tamur şeklinde satılmaktadır. toptan natural ham keten fiyatalarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz  

180 li natural pencere gülü

Ürünümüzün eni 180 cm dir ve %100 pamuk ipliğinden üretilmiştir m3 ağırlığı 400gr/m3 m2 ağırlığı 220-225 gr/m2 ürünümüz armürlü tezgahlarda üretilmiştir naturel kumaşımız çek-yat örtüsü olarak kullanılmaktadır. satışlarımız toptan olarak rolik şekinde veya çift kat tambur olarak yapılmaktadır. siparişleriniz için iletişime gecebilirsiniz.      

Toptan kahve pike örtü masa örtüsü

Ürünümüz %100 pamuk ipliğinden üretilmiştir. eni 180 cm dir. m3 ağırlığı 400gr/m3 m2 ağırlığı 220-225 gr/m2 ürünümüz armürlü tezgahlarda üretilmiştir(KAHVE) renk alternatifi mevcuttur. naturel kumaşımız çek-yat örtüsü olarak kullanılmaktadır. satışlarımız toptan olarak rolik şekinde veya çift kat tambur olarak yapılmaktadır. siparişleriniz için iletişime gecebilirsiniz.

Natural çay pike toptan

Natural çay yaprağı desenli pikemiz %100 pamuk ipliğinden imal edilmiştir ürünümüzün eni 240 cm m3 gram ağırlığı 550gr/m3 m2 gram ağırlığı 230gr/m2 dir. natural çay yaprağı desenli pikemiz armürlü tezgahlarda üretimi yapılmıştır. ürün satışlarımız toptan olup istenildiği takdirde rolik sarım veya çift  kat tambur şeklinde satış yapılmaktadır toptan natural çay yaprağı desenli pike için bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Lacivert çay pike toptan

lacivert renkli çay yaprağı desenli pikemiz %100 pamuk ipliğinden imal edilmiştir ürünümüzün eni 240 cm m3 gram ağırlığı 550gr/m3 m2 gram ağırlığı 230gr/m2 dir. lacivert renkli çay yaprağı desenli pikemiz armürlü tezgahlarda üretimi yapılmıştır. ürün satışlarımız toptan olup istenildiği takdirde rolik sarım veya çift  kat tambur şeklinde satış yapılmaktadır toptan lacivert renkli çay yaprağı desenli pike için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kahverengi toptan çay kahve pike örtüsü

kahverengi renkli çay yaprağı desenli pikemiz %100 pamuk ipliğinden imal edilmiştir ürünümüzün eni 240 cm m3 gram ağırlığı 550gr/m3 m2 gram ağırlığı 230gr/m2 dir. kahverengi renkli çay yaprağı desenli pikemiz armürlü tezgahlarda üretimi yapılmıştır. ürün satışlarımız toptan olup istenildiği takdirde rolik sarım veya çift  kat tambur şeklinde satış yapılmaktadır toptan kahverengi renkli çay yaprağı desenli pike için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Jakarlı piramit desenli toptan pike

%100 pamuk ipliğinden üretilmiş olan piramit desenli pikemizin eni 240 cm dir m3 ağırlığı 850gr/m3 m2 ağırlığı 355gr/m2 piramit desenli pikemizin üretimi jakarlı tezgahlarda yapılmaktadır. toptan olarak satışı yapılmakta olan piramit desenli jakarlı pikemizi rolik sarım veya çift kat tamur sarım şeklinde temin edebilirsiniz natural görünümlü piramit desenli jakarlı pikemiz için bizimle irtibata geçebirisiniz

260 lı Buldan ipeği polyesterli ham bez

Buldan ipeği polyesterli kumaşımızın eni:260 cm m3 gram ağırlığı350gr/m3 m2 gram ağırlığı 135gr/m2 dir buldan ipeği polyesterli kumaşımızı: – masa örtüsü -peçete -fiskos örtüsü -okullarda el işi nakış bezi olarak kullanabilirsiniz. buldan ipeği polyesterli kumaşımızı rolik sarım veya çift kat tambur sarım şeklinde tamin edebilirsiniz Buldan ipeği polyesterli kumaş ihtiyacınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.