şantiye tipi nevresim takımı

Şantiye tipi nevresim takımlarımız mevcuttur. Talep ederseniz toptan yastık kılıfı, toptan ekli şantiye tipi çarşaf ve toptan nevresim kılıfı olarak tek tek yada toptan olarak şantiye tipi nevresim takımı olarak siz değerli müşterilerimize Denizli’den ürünlerimizi sunmaktayız. Bu tip nevresim takımlarımız Bir A yada kırpıntı konfeksiyon fazlalıkları kumaşlardan üretilmektedir. Toptan şantiye tipi nevresim takımı ihtiyaçlarınız için lütfen bizden fiyat alınız. Üreticisinden şantiye tipi nevresim takımları ….

Ekli Nevresim Denizli

Denizli’den Toptan ekli nevresim takımı üreticisinden satın alın. Ekli nevresim takımlarımız 1a kumaşlardan veya kırpıntı diyebileceğimiz kumaşlardan imal edilmektedir. Haftalık 2500 adet ekli nevresim takımı üretebilmekteyiz. Üretim yerimiz Denizli’dir. Türkiye’nin her yerine ekli nevresim gönderebilmekteyiz. İstediğiniz ebatlarda üretim yapabilmekteyiz. Lütfen bizden fiyat alınız.  Şantiyeler için ekli nevresim , ekli yastık kılıfı ve ekli çarşaflarımız vardır. Ürünlerimiz yaşlı bakım evleri içinde uygun bir üründür.

Şantiye tipi toptan nevresim takımları

Şantiye tipi toptan işci nevresim takımları Şantiye de çalışan personel için pamuklu nevresim takımları (yatak çarşafları, nevresim kılıfları, yastıklar) güncel fiyatlarımızı bizden isteyiniz. Ekli nevresim takımları , işci nevresim takımları , toptan ucuz şantiye tipi nevresim takımları İşci uyku setleri, şantiye nevresimleri, şantiye çarşafları ve yorgan kılıfları

Şantiye nevresim takımı fiyatları – Şantiye tipi toptan nevresim takımları

Şantiye tipi toptan nevresim takımı fiyatları için lütfen bize ulaşınız. Şantiye tipi ucuz toptan nevresim takımı fiyatları için bizi arayınız. İnşaat firmalarının en çok talep ettiği ekli nevresim takımları tarafımızca kırpıntı yada a1 kumaşlardan yapılmaktadır. Kumaşlarımız arasında polyesterli, pamuklu kumaşlardır. Bazen 83 tel satenden bazende ranforce dan , ara ara da çakma ranforce dediğimiz kumaşlardır. Talep eden müşterilerimize numune sağlanabilir.

Şantiye Nevresimi – Ucuz şantiye nevresim takımları

İşci nevresim takımlarımız genellikle Tek kişilik yatak çarşafı Tek kişilik nevresim kılıfı Tek kişilik 50×70 yastık kılıfından oluşmaktadır. Şantiye nevresim takımlarımız ekli olup pamuk ve pamuk polyester karışıktır. Sadece pamuklu olması talebiniz halinde siz değerli müşterilerimize pamuklu olarak sunabilmekteyiz. Türkiye de fiyat olarak en ucuza şantiye tipi nevresim takımları sağlayabilmekteyiz. Ucuz şantiye minder kılıflarımızda mevcuttur. Lütfen bizden fiyat alınız.

Toptan Ekonomik Tek kişilik ve Çift Kişilik Nevresim Takımları

Toptan Ekonomik Nevresim Takımları Ürünlerimiz tek kişilik ve çift kişiliktir. Nevresim Takımlarımızın satışı toptandır. Tek kişilik Nevresim Takımları : 160X220 cm nevresim 160×240 cm  çarşaf 50×70 cm yastık kılıfı   Çift Kişilik Nevresim Takımları : 180×220 cm nevresim 180×240 cm çarşaf 50×70 cm 2 adet yastık Ürünlerimiz 50 tel olup Pamuk Polyesterli bir üründür. İstenildiği takdirde Ranforce, saten yada poplin kumaşından da sizlere hizmet verebilmekteyiz. Toptan Ekonomik Nevresim Takımlarımız için…