Toptan Otel Tekstil Ürünleri Denizli

Nevresim , çarşaf ,yastık ,yorgan , alez ,havlu ,bornoz, ayak paspası gibi otel tekstilinde başta olan ürünlerden restoran ve ev tekstil ürünleri konusunda da üretim , satış ve ihracat yapan Asies International başta Kazakistan , Rusya , Tataristan da mağazalar zinciri bulunan Lux Home markasını da envanterinde bulundurmaktadır. Daha fazla bilgi için yukarıda bulunan linki tıklayabilirsiniz.

Pamuk saten toptan yastık kılıfları

Pamuk saten toptan yastık kılıflarımız düz renkli ve / veya baskılıdır. 100 % pamuk ve dokuma sıklığının 82-83 tel gibi yoğun olduğu saten kumaşlarımızdan yapılma 50×70 cm yastık kılıflarımız mevcuttur. Denizli’den  tüm Türkiye ve dünyaya satmaktayız. Baskılı veya düz Pamuk saten   toptan yastık kılıflarımız için lütfen bizden güncel fiyat alınız.

Pamuklu toptan yastık kılıfları

50×70 cm ölçülerinde ve bazı özel ölçülerde pamuklu toptan yastık kılıfları Pamuklu ranforce kumaşından üretilmekte olup , istenildiği takdirde pamuk saten yastık kılıflarımızda mevcuttur. Yastık kılıflarımız toptan olarak satılmaktadır. Fermuarlı yada flaplı toptan pamuklu yastık kılıflarımız için lütfen bizden fiyat alınız.

Toptan fermuarlı yastık kılıfı Denizli – En ucuz toptan yastık kılıfları

Türkiye’de en ucuz toptan yastık kılıflarını şirket olarak siz değerli müşterilerimize sağlayabilmekteyiz. Toptan yastık kılıflarının üretim yeri Denizli’dir. Yastık kılıflarımızın ölçüleri 50 cm x 70 cm şeklinde ve fermuarlı olarak dikilmektedir. İsteyen müşterilerimize 50 x 70 yada 60 x 80 cm ebatlarında flaplı olarakta sunabilmekteyiz. Ucuz yastık kılıflarımız geneli % 100 pamuklu bez olmakla beraber bir kısmı da pamuk polyester karışımı şeklindedir. Dileyen müşterilerimize ranforce, poplin, saten, poly cotton kumaşlarından…

Toptan renkli akfil top kumaş fiyatları

Dileyen müşterilerimize hazır top akfil kumaşlarımızdan fiyat verebiliriz. 30 renk seçeneğimizle şu an hali hazırda 57 tel ve 62 tel olarak toptan bazda akfil kumaşlarımız stoğumuzda mevcuttur.  İhracat yapmak isteyen firmalara istedikleri renkleri en az 2000 metre olmak üzere fiyat verebiliriz. Akfil Kumaş üretimimiz gerçekleşirse istediğiniz şekilde sarım (tek kat , çift kat, rolik) gerçekleştirebiliriz. Mevcut akfil kumaşlarımız 30 ar metrelik toplar halindedir. Güncel fiyatlarımız için lütfen bize ulaşınız. Satışlarımız…